جلسات قرآنی کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان در فضای مجازی برگزار می گردد

جلسه شورای فرهنگی کانون سنگر سازان  کاشان  روز سه شنبه سی و یکم  تیرماه 99 با حضور اکثریت اعضا و بارعایت تدابیر بهداشتی دوران کرونا، درسالن اجتماعات شهید فارسی جهاد کشاورزی کاشان تشکیل گردید.

تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید آغازگر این نشست بود و سپس سید حسین یداللهی دبیر اجرایی کانون سنگرسازان کاشان ضمن خوشامد گویی به حاضرین ،به شرح دستور جلسه با موضوع چگونگی برگزاری جلسات قرآنی کانون و به نام شهدای جهاد، که به دلیل شرایط کرونایی  برگزار نمی گردد پرداخت .

پیرو پیشنهاد موضوع ، برگزاری  جلسات قرآنی از طریق فضای مجازی در همان ساعت مقرر همیشگی، مطرح و مورد اسقبال قرارگرفت و در این زمینه پیشنهاد و انتقاداتی نیز عنوان گردید و مقرر شد تا پایان دوران  کرونا جلسات قرآنی کانون سه شنبه شبها، چهل دقیقه بعد از نمازمغرب و عشا از طریق شبکه اجتماعی واتساب برگزار گردد.

 

 

 

اشتراک این مطلب

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.