بازدید کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان از خانواده مرحوم محمدتقی علی پور

نمایندگان کانون سنگر سازان کاشان در روز یکشنبه پانزدهم فروردین 99 به منظوربازدید از خانواده مرحوم محمدتقی علیپور پشت مشهدی و همچنین تبریک سال نو د رمنزل ایشان حضور بهم رسانده و از خانواده ایشان دیدار بعمل آوردند .

در این دیدار آقایان سید حسین یداللهی و محمد میرزایی و همسرشان مورد استقبال خانواده مرحوم علیپور قرار گرفتند،

خانم شرابی از اعضای تبعی کانون سنگر سازان کاشان و همسر رزمنده جهادگر مرحوم محمدتقی علیپور پشت مشهدی اینگونه درمورد زندگی خود  شرح می دهد  که مرحوم علیپور در زمان حیات کارگریکی از کارخانه های ریسندگی شهرستان ، دارای 5 ماه و 18 روز سابقه حضور در جبهه از سوی جهاد کاشان و حاصل زندگی مشترک ایشان  4 فرزند (3 پسر و 1 دختر ) که همگی متاهل اند می باشدو البته یکی از فرزندان ذکورخانواده فوت نموده که ایشان نیز دارای همسرو فرزند می باشد.

نمایندگان کانون سنگرسازان ضمن آرزوی سلامتی برای این مادر بزرگوار و فرزندانشان و  آرامش و مغفرت الهی برای رزمنده جهادگر مرحوم محمدتقی علیپور پشت مشهدی،به این دیدار پایان دادند .

 

 

 

 
آخرین اصلاح در تاریخ 22/01/1400

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.