یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر استان های تهران و البرز برگزار می گردد

سی و چهارمین یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر استان های تهران و البرز برگزار خواهدشد.

به گزارش سایت سنگرسازان بی سنگر؛ سی و چهارمین یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر استان های تهران و البرز با همت جمعی از جهادگران و سازمان های جهادکشاورزی استان های تهران و البرز برگزار خواهدشد.

دبیر سی و چهارمین یادواره شهدای سنگرسازان بی سنگر استان های تهران و البرز با بیان اینکه همه ساله سعی کرده ایم که با زنده نگهداشتن یاد شهدا، با آرمان های انقلاب تجدید پیمان کنیم گفت: این یادواره روز پنجشنبه 23 دی ماه 1400 در سالن مهدیه (ندبه) بهشت زهرا(س) تهران برگزار خواهدشد.

احمد خداکرمی افزود: از مدت ها پیش برنامه ریزی و جلسات هماهنگی متعددی برای برگزاری هر چه با شکوه تر این یادواره برگزار شده است که امیدواریم با ارائه برنامه های متنوع، گامی در جهت گرامیداشت و بزرگداشت یاد این شهدای گرانقدر برداریم.

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.