گزارش جلسه هم اندیشی کانونهای سنگر سازان منطقه 3 کشوری در کانون کاشان مورخ// سه شنبه 23 / 3 / 1402

دومین نشست حضوری مسئولین کانونهای سنگرسازان بی سنگر منطقه ۳ کشوری در مورخ ۲۳ خرداد ماه بمناسبت هفته جهاد کشاورزی به میزبانی کانون سنگر سازان بی سنگر شهرستانهای کاشان وآران وبیدگل با حضور دکتر شم آبادی رئیس هیات مدیره و محمد صدوری مدیر عامل کانون مرکز و مدیران ومسئولین کانونهای استان‌های اصفهان، مرکزی ،لرستان،  البرز، چهارمحال بختیاری، قم ، نجف آباد و دکتر انصاری مدیر محترم جهاد کشاورزی کاشان در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی کاشان برگزار گردید.

جلسه با تلاوتی از قرآن کریم آغاز شد سپس فتاحی مدیرعامل کانو ن کاشان وآران وبیدگل ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، هفته جهاد کشاورزی را حضور پیشکسوتان عرصه جهاد و سازندگی  تبریک گفت و یاد و خاطره تمامی شهدا و بالاخص شهدای  جهادگر را گرامی داشت و سپس دکتر انصاری مدیر جهاد کشاورزی کاشان ضمن عرض خیرمقدم از حضور میهمانان گرامی بر ترویج و تقویت روحیه جهادی تاکید نمود و گرامیداشت جهادگران این سنگرسازان بی سنگر را بر خود و سایرین واجب دانست.

در ادامه این جلسه لطف اله قدیری دبیر کانون منطقه ۳ کشوری وارد دستور جلسه شده که پس  پس از بیان نقطه نظرات وارائه پیشنهادات مقرر شد گزینه های پیشنهادی کانونهای منطقه ۳ کشوری کتباً به کانون مرکز ارسال گردد.

همچنین آقایان صدوری وشم آبادی به بیان دیدگاه‌های خود دراثر بخشی بیشتر کانون پرداخته و خواستار جذب حداکثری جوانان در کانون‌ها شدند.

در نوبت عصر سرهنگ اکبری فرمانده سپاه کاشان در جلسه حاضر شد. فرمانده سپاه کاشان با تأکید بر استمرار روحیه جهادی و تشکلی بسیجی که از ابتدای تشکیل جهاد شکل گرفت تاکید نمودند و بهترین روش اداره مملکت را، بازگشت به روحیه جهادی و تفکر بسیجی اول انقلاب دانست و درپایان دبیر جلسه ضمن  جمع بندی مسائل، ازحضور مدیران و نمایندگان هیئت مدیره کانونهای استان‌های منطقه ۳ دراین  تشکر نمود.

 

 

 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.