گزارش تشکیل جلسه کانونهای سنگر سازان منطقه 3 کشوردر کانون اصفهان

اولین جلسه منطقه ای استانی کانونهای سنگر سازان  منطقه 3 کشور در روز پنجشنبه بیستم  بهمن ماه 1400  به میزبانی کانون سنگر سازان اصفهان تشکیل گردید.

این جلسه با تلاوت آیات قرآن آغاز به کار نمود.میزبان جلسه آقای توسلیان ضمن خیر مقدم دستور کار جلسهخ را ارائه نمود و سپس  جناب آقای لطف ا... قدیری از استان مرکزی با اکثریت آراء به عنوان دبیر  منطقه 3 انتخاب گردید و و در ادامه به بیان گزارش جلسه خود با کانون مرکز و اهداف این تقسیم بندی کشوری کانونها را به این شرح عنوان نمود که کانونهای سراسر کشور هرکدام دچار مسائل و مشکلات عدیده ای هستند که کانون مرکز توان و زمان رسیدگی به همه مسائل و مشکلات کانونهارا نداشته و نخواهد داشت و این تقسیم بندی فرصت افزون تری را برای تعامل کانونها هم منطقه و شنیده شدن کمبودها و جمع بندی و طرح در جلسه هماهنگی فصلی در مرکز را فراهم خواهد آورد .

در این جلسه مقرر شد مسائل زیر با دقت نظر بیشتری مورد توجه و بررسی قرارگیرد .

  • در مدت زمان فی مابین جلسات فصلی شورای هماهنگی کانونها  3 مورد جلسه به صورت مجازی و یک مورد جلسه حضوری و چرخشی در استانها و شهرستانهای ویژه برگزار گردد.
  • مبحث قابل بررسی کارت ایثار و موضوع کمیسیونهای ایثارگری و عدم فعالیت این کمیسیون عنوان شد
  • مبحث بودجه ، تسهیلات و دیگر مسائل روزمره کانونها .

 

پس از  طرح بحث مسائل فوق ، اعضای حاضر نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه موضوعات مطروحه  بیان نمودند .

و جلسه نشست و هم اندیشی کانونهای  سنگر سازان منطقه 3 کشور در بعدالظهر پنجشنبه 20 بهمن 1401 با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد پایان یافت .

 

 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.