شب خاطره «چوکان حمینی» روایت سنگرسازان بی سنگر برگزار شد

به گزارش سایت سنگرسازان بی سنگر؛ شب خاطره چوکان حمینی با همت کانون سنگرسازان بی سنگر و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در تالاره سوره برگزار گردید.
در این مراسم، آقایان ابوالفضل حسن بیگی، هدایت الله نواب و احسان درستکار به بیان گوشه ای از خاطرات خود از دوران دفاع مقدس پرداختند.

در این برنامه که در قالب برنامه های شب خاطره حوزه هنری پنجشنبه 12 مرداد 1402 برگزار شد، علاوه بر بیان خاطرات، تئاتر صحنه ای، کلیپ، فیلم مستند و فیلم سینمایی مصلحت برای حاضرین به نمایش در آمد.

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.