وزیر جهاد کشاورزی: در لزوم حمایت از ایثارگران و کانون ها کوچکترین تردیدی ندارم

هیئت مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر با وزیر جهاد کشاورزی دیدار کرد.

به گزارش سایت سنگرسازان بی سنگر؛ در این دیدار که هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی و جانعلی بهزادنسب دستیار ویژه وزیر جهاد کشاورزی نیز حضور داشتند، رییس هیئت مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر با اشاره به مشکلات ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی گفت: ایثارگران موضوع صدور کارت ایثار را از ما مطالبه می کنند؛ تا شاید بخشی از مشکلات آنان هم از طریق این کارت حل شود، که متاسفانه صدور آن پیشرفت چندانی نداشته است.

در ادامه محمد صدوری عضو هیئت مدیره و مدیرعامل کانون در سخنانی گفت: کانون ها به نیابت از وزارت جهاد کشاورزی مسئولیت کمک به ایثارگران را به عهده گرفته اند و از وزارت جهاد کشاورزی نیز متقابلا توقع دارند که در این راه به آنها کمک نماید.

صدوری با اشاره به مشکلات محل استقرار کانون مرکز و اینکه در سال های پیش کلنگ احداث مجتمع فرهنگی سنگرسازان بی سنگر در  آن مکان زده شده است افزود: ما از وزیر محترم و وزارت جهاد کشاورزی می خواهیم که بیش از پیش در این زمینه مساعدت نمایند تا تنها مجموعه فرهنگی ایثارگران در وزارتخانه تحقق یابد.

مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر محل استقرار کانون های استانی و شهرستان های ویژه را یکی از مهمترین مشکلات آنها عنوان کرد و تصریح کرد: علیرغم اینکه در سالهای  پیش نیز وزرای وقت دستور همکاری در زمینه تامین مکان مناسب برای کانون ها را صادر کرده اند، ولی همچنان ما با مشکل تامین مکان مناسب برای کانونها روبرو هستیم .  توقع ما این است که بتوانیم با کمک وزارتخانه خدمات رسانی بهتری داشته باشیم و ما کانون را بازوی اجرایی وزارت جهاد کشاورزی در خدمت رسانی به سنگر سازان بی سنگر می دانیم .

 در ادامه دکتر هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در سخنانی تصریح کرد: پیگیر صدور کارت ایثار برای ایثارگران محترم هستیم ولی بایستی قدری به سرعت آن بیفزاییم. امیدواریم که در آینده اخبار خوبی در این زمینه داشته باشیم هر چند تا ایده آل ها فاصله داریم.

وزیر جهاد کشاورزی نیز در این جلسه بیان داشت: من بر عهدی که با شما و خدای خودم در راه حل مشکل ایثارگران بستم، پایبندم و امیدوارم با کمک شما عزیزان بتوانیم گام های موثری برای حل مشکلات برداریم.

مهندس محمدعلی نیکبخت در ادامه با دادن ماموریت ویژه به معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: در زمینه حل مشکل زمین استقرار کانون مرکز، محل استقرار کانون استان ها و نیز حل مشکل صدور کارت اهتمام ویژه ای داشته باشید و در این راه کانون ها را یاری کنید تا بتوانند خدمات بهتری برای ایثارگران داشته باشند.

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.