شورای هماهنگی بین کانون سنگر سازان بی سنگر و اداره کل امور ایثارگران

چهارشنبه ۴۰۱/۴/۱ جلسه شورای هماهنگی کانون سنگر سازان بی سنگر مرکز و اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در محل اداره کل برگزار گردید.
در این جلسه که مدیرعامل کانون سنگر سازان بی سنگر به همراه معاونین این سازمان مردم نهاد و مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی به همراه معاون و مشاور عالی حضور داشتند؛ پیرامون موارد مختلف از جمله جلسه فصلی کانون های سنگر سازان بی سنگر استان ها و شهرستان های ویژه بحث و تبادل نظر شد و آخرین هماهنگی ها لازم صورت پذیرفت.
در پایان این جلسه بر هم افزایی ظرفیت های دو مجموعه و بهره گیری بیش از پیش از آن برای ارائه خدمات بیشتر به جامعه ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی و جهاد گران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی تاکید گردید.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.