جلسه مشترک کانون های جهادی استان فارس

در مورخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ جلسه مشترکی در محل دفتر رییس سازمان جهادکشاورزی استان فارس با حضور دکتر دهقانپور، رییس سازمان جهادکشاورزی استان فارس، مهندس عبدالکریم رضوی و نمایندگان کانون های سنگرسازان بی سنگر فارس، کانون‌ بازنشستگان جهاد سازندگی و کانون جهادگران فارس، جهت هماهنگی و پیگیری مسائل و مشکلات در شیراز برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا مهندس رضوی با ذکر خاطراتی از شهدای جهادگر ، همچنین تشریح اهداف تشکیل کارگروه مشترک کانون های مذکور و برنامه ریزی جهت هماهنگی، پیگیری مسائل و مشکلات بازنشستگان جهاد، جهادگران استان ، ایثارگران، و سنگرسازن بی سنگر مطالبی  را بيان کرد. سپس‌ نمایندگان هر یک از کانون ها مطالبی را در مورد، مشکلات کانون‌ های خود و نیاز به هماهنگی سازمانی برای پیگیری مشکلات آنان مطرح نمودند.

در پایان با اعلام رییس سازمان مبنی بر اینکه ارتباط مستقیم و مستمر کانون‌ ها با ریاست و حوزه ریاست سازمان می‌تواند بسیاری از مشکلات جهادگران، بازنشستگان، ایثارگران و سنگرسازان بی سنگر فارس را رفع نماید، پیشنهادات نمایندگان را جهت پیگیری و هماهنگی در دستورکار قرار داد.

برگزاری مداوم اینگونه جلسات از دیگر مصوبات این جلسه بود.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.