مراسم یادبود اولین سالگرد آسمانی شدن سردار جهادگر حاج مهدی ورشابی برگزار شد

مراسم یادبود اولین سالگرد سردار جهادگر حاج مهدی ورشابی فرمانده پشتیبانی و مهندسی جنگ جهادسازندگی و عضو کمیسیون مرکزی ایثارگران وزارت جهادکشاورزی برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر جمعی از یاران و همرزمان این فرمانده رشید سنگرسازان بی سنگر، اعضای هیئت مدیره کانون و تعدادی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به همراه بخشی از مسئولین وزارت جهاد کشاورزی حضور داشتند.

حجت الاسلام سیدحسن ربانی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، مهندس یدالله شمایلی (از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد و دوست زنده یاد ورشابی)، نصرت اله محمودزاده (از نویسندگان دفاع مقدس و دوست مرحوم ورشابی) و محمد فروزنده (فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء در دفاع مقدس و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام) در سخنانی به بیان خاطرات و یاد سردار جهادگر مهدی ورشابی پرداختند.

قرائت پیام وزیر جهاد کشاورزی و مداحی ائمه اطهار(ع) از دیگر بخش های این مراسم به شمار می آید.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.