مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی: ما به عنوان رکن سوم جنگ بودیم و مانند وزارتخانه های دیگر نیستیم

مدیر کل امور ایثارگران در دیدار با رییس بنیاد شهید گفت: 540 هزار اعزام در طول دفاع مقدس داشتیم، 22936 نفر جانباز داریم و 1081 آزاده و 3396 شهید داریم و 3628 فرزند شهید هم اکنون در وزارت جهاد کشاورزی در حال فعالیت هستند.
نادر تقی زاده تصریح کرد: ما به عنوان رکن سوم جنگ بودیم و مانند وزارتخانه های دیگر نیستیم که فقط با ایثارگران و شهدای وزارت خود ارتباط دارند، ما به جهت اینکه پشتیبانی جنگ را داشتیم، عده کثیری از طریق جهاد از روستاها و شهرها به جنگ رفته اند و انتظار دارند ما به آنها خدمات رسانی داشته باشیم. من زمانی که در یکی از استان ها رییس سازمان بودم، به عینه مظلومیت اینها را شاهد بودم. وقتی به دیدار برخی از این عزیزان می رفتیم، می دیدیم حمایتی از اینها صورت نمی گرفت. امیدواریم در دولت این نگاه تصحیح شود و به ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی نگاه دیگری داشته باشند.
وی با اشاره به دیدارهایی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی و نماینده ولی فقیه از خانواده شهدا و ایثارگران انجام می شود افزود: من جا دارد همین جا از این عزیزان تشکر کنم ولی با توجه به تعداد زیاد جامعه ایثارگری وزارت جهاد کشاورزی، این تعداد کم است.
تقی زاده با اشاره به گستردگی کانون سنگرسازان بی سنگر بیان داشت:  خوب است که بنیاد شهید و سایر ارگان ها و نهادها از این توان عظیم در جهت ماموریت هایشان استفاده کنند. اینها عزیزان هستند که در مقاطع مختلف آزمایش خود را به خوبی پس داده اند.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.