محمد صدوری: ظرفیت گسترده ای داریم که آماده همکاری با شماست

مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر در دیدار با معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید گفت: ما چون وظیفه قانونی برای حضور در جنگ نداشتیم و بر اساس وظایف شرعی وارد دفاع مقدس شدیم ،فلذا از داشتن سازمان پشتیبانی همچون بسیج محروم شدیم.
محمد صدوری با اشاره به نحوه تشکیل کانون سنگرسازان بی سنگر اشاره کرد: اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، کانون سنگرسازان بی سنگر و کمیسیون های ایثارگران در سراسر کشور به منظور خدمات رسانی بهتر و لازم به ایثارگران تشکیل شد. من می توانم بگویم که کانون سنگرسازان بی سنگر اگر بزرگترین سازمان مردم نهاد ایران نباشد، قطعا یکی از بزرگترین های آنهاست.
وی در ادامه تصریح کرد: با واگذاری شرکت های ایثارگری به ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی، الان بیش از 82هزار ایثارگر با سابقه 6 ماه و بالاتر حضور در جبهه عضو شرکت های ایثارگری هستند و امیدواریم که این شرکت ها با فعالیت بیشتر، خدمات رسانی بهتری به ایثارگران داشته باشند.
مدیر عامل کانون افزود: درکانون سنگرسازان بی سنگر 4 ماموریت دیدار، حمایت، حفظ یاد و ادامه راه را برای خودمان ترسیم کردیم و در قالب این 4 وظیفه در حال فعالیت هستیم. کارهای گسترده ای هم انجام شده و در حال انجام هستیم.
صدوری در پایان گفت: ما زمینه های همکاری و توانمان را در نامه ای اعلام کرده ایم. امیدوارم با تفاهمی که صورت خواهد گرفت، بتوانیم توان عظیم کانون های سراسر کشور را به کمک بنیاد شهید بیاوریم. ظرفیت گسترده ای داریم که آماده همکاری با شماست.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.