فراخوان ثبت نام در دوره تخصصی روایت گری جهاد سازندگی در دفاع مقدس

کانون سنگرسازان بی سنگر با بهره گیری از دانش و تجربیات راویان و پیشکسوتان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد اقدام به برگزاری «دوره آموزشی تخصصی روایت گری جهاد سازندگی در دفاع مقدس»، با نام دوره فرمانده شهید حسین ناجیان، از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ بهمن ماه در شهر مقدس قم می نماید.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ ۲۵ دی ماه نسبت به ثبت نام اولیه در این دوره اقدام کنند.
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان این دوره در قالب اردوهای راهیان نور سال جاری اعزام خواهند شد تا شرح مجاهدت های جهادگران جهاد سازندگی را در سال های دفاع مقدس برای جوانان این مرز و بوم روایت کنند.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به پوستر اطلاع رسانی دوره مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۹۴۰۱۹۸۲۵ در پیام‌رسان ایتا یا بله تماس و یا از طریق پیوند https://survey.porsline.ir/s/8QDYKgjc اقدام نمایند.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.