دکتر عبدالرضا سبحانی: سینه جهادگران مملو از خاطراتی است که تاکنون منتشر نشده است

عضو هیئت مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر در دیدار با رییس بنیاد شهید گفت: در زمینه حمایت مثل سرکشی و دیدار به خانواده شهدا واقعا تفاوت هایی بین شهدای جهاد با سایر ارگان ها دیده می شود. ما از شما می خواهیم این تفاوت ها را از بین ببرید. ما هم آماده ایم با تمام توان در این زمینه وارد شویم.
دکتر عبدالرضا سبحانی با اشاره به ماموریت حفظ یاد کانون سنگرسازان بی سنگر افزود: سینه جهادگران مملو از خاطراتی است که با سایر رزمندگان متفاوت است چون اساسا نوع کارشان هم متفاوت بود. متاسفانه برخی از خاطرات تاکنون هیچ جایی هم گفته نشده است. ما اطلاع داریم بنیاد شهید در این زمینه فعال است. امیدواریم که بخشی را هم به جهادگران اختصاص دهد.
سبحانی تصریح کرد: برای انجام مصاحبه ها، چاپ کتاب، راویان نور، سایت و مجله و ارائه خاطرات جهادگران در کتب درسی، جلسات دانشگاهی و... به اراده و همراهی بنیاد شهید نیاز داریم.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.