دکتر شم آبادی: در انجام ماموریت ها کمک رسان بنیاد شهید هستیم

رییس هیئت مدیره کانون در دیدار با معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: 28 استان کانون فعال است و 4 شهرستان ویژه کانون فعال داریم.
دکتر شم آبادی با اشاره نحوه سازماندهی و همراهی با جبهه در مهندسی رزمی جنگ جهاد افزود: با تلاش های جهادگران، جهاد سازندگی به عنوان رکن سوم شناخته می شود و جهاد با 42 گردان رزمی و 5 قرارگاه همراه و هم نام قرارگاه های نظامی، فعالیت نمود. عملیاتی امکان اقدام نداشت مگر اینکه نیازهای مهندسی رزمی توسط جهاد انجام می شد.
وی با اشاره به ادغام جهاد سازندگی و وزارت کشاورزی تصریح کرد: متاسفانه قدر این ظرفیت های عظیم دانسته نشد و بعد از جنگ این نهاد ادغام و یا به نوعی منحل شد.
شم آبادی با اشاره به ماموریت های کانون سنگرسازان بی سنگر گفت: کانون سنگرسازان بی سنگر با ظرفیت و توانی که در سراسر کشور دارد، می تواند به عنوان یار و یاور بنیاد شهید در انجام ماموریت ها کمک رسان باشد و در کنارتان هستیم.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.