جلسه رایزنی و هماهنگی کانون سنگرسازان بی سنگر و اداره کل امور ایثارگران

ولین جلسه رایزنی و هماهنگی کانون سنگرسازان بی سنگر و اداره کل امور ایثارگران در سال 1403 به منظور همراهی و برنامه ریزی بهتر برای انجام ماموریت ها چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه برگزار شد.
در این جلسه که مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر و مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی به همراه مدیران ارشد این دو مجموعه حضور داشتند، موضوعاتی از قبیل ماموریت های مشترک، صدور کارت ایثار، امور فرهنگی از قبیل راهیان نور و گردهمایی فرماندهان و .... و نیز رسانه ها بررسی و واکاوی گردید.
برگزاری منظم این جلسات در ابتدای هر ماه از مصوبات این جلسه است.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.