جلسه هیئت مدیره کانون سازان بی سنگر کاشان

جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان ساعت 13:30 پنجشنبه نوزدهم  تیرماه با حضور اکثریت اعضا در دفتر مدیریت جهادکشاورزی برگزار گردید .

در این جلسه دبیر اجرایی کانون ضمن خوشامد گویی و  تقدیر و تشکر از مدیر اداره جهاد کشاورزی کاشان و دیگر اعضای حاضر، دستورهای جلسه را به شرح ذیل اعلام کرد.

      1)ارائه گزارش روند پیگیری و پیشرفت زمین مشهد اردهال .

      2) ارائه  و بررسی بودجه سال 99 .

      3) ارائه گزارش  اقدامات مختلف انجام شده در کانون .

    سپس  پیرو مسائل مطرح شده ، بحث و تبادل نظرهایی صورت پذیرفت و دستور جلسه تعیین شده از جمله زمین مشهد اردهال و برنامه و بودجه پیشنهادی سال 99 جهت پیگیری و سایر موارد، مورد تصویب قرار گرفت .

 

 

 

اشتراک این مطلب

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.