گزارش جلسه شورای فرهنگی کانون سنگر سازان کاشان / مورخ سه شنبه 1399/3/13

جلسه شورای فرهنگی کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان روزسه شنبه سیزدهم خرداد 99 با حضور اعضای شورای فرهنگی  این کانون برگزار گردید .

تلاوت آیات روح نواز کلام الهی آغازگر این جلسه بود ، دکتر چیت سازیان مدیر عامل کانون سنگر سازان کاشان ضمن پاسداشت سی و یکمین سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت آیت ا... خمینی؛ یاد آن رهبر فقید  راگرامی داشتند . در ادامه با توجه شرایط  ویژه کشور در این چند ماهه اخیر(بدلیل شیوع بیماری کرونا) و کاهش فعالیت های حضوری اعضای کانون سنگر سازان کاشان ضمن تاکید بر افرایش فعالیتهای مجازی کانون در شرایط فعلی، به شرح گزارش فعالیتهای فرهنگی این کانون در کانال کانون سنگر سازان در شبکه اجتماعی واتساب و ارائه برنامه هایی چون مسابقه رنگ خدا، سخنرانی حجت الاسلام اسلامی تبار، تحدیر( تندخوانی) هر روز یک جزءوبیان نکات کلیدی هر جزءو همچنین شرح دعای هرروز ماه مبارک رمضان و ذکری از خاطرات جبهه و جنگ ویژه ماه مبارک رمضان 99 پرداختند و در ادامه  مدیر اجرای این مسابقه طی گزارشی به شرح آمار شرکت کنندگان ، انتقادات و پیشنهادات ایشان و تعداد برگزیدگان این مسابقه پرداخت .

نکته قابل ذکر دیگردر رمضان المبارک  99 تشکیل خود جوش گروه مجازی بانوان قرآنی کانون سنگر سازان کاشان در واتساپ بود که هر روز سوالاتی ویژه جزء  همان روز و متفاوت از مسابقه رنگ خدا، از سوی سرکار خانم یزدانی مطرح وجواب سوالات در روز بعد به اطلاع اعضای گروه می رسید و هر روز به تفسیر یک موضوع  از جزء مربوطه و بحث و تبادل نظر پیرامون آن پرداخته می شد .در ادامه جلسه ودر راستای موضوع جلسه و تصمیم اعضای شورای فرهنگی مقررشد تا از 15 نفربرتر این مسابقه با لوح تقدیر و تقدیم جوایزی قدردانی بعمل آید وهمچنین در خصوص جلسات قرآنی کانون تصمیم برآن شد تا در صورت تایید ستاد کرونای جهاد کشاورزی کاشان این جلسات با حفظ حدود اجتماعی و بهداشتی به صورت حضوری برگزار گردد. 

موضوع دیگر طرح شده در این جلسه گزارش وضعیت پیشرفت اردوگاه مشهد اردهال که توسط دبیر اجرایی کانون (آقای یداللهی)صورت گرفته و  به سوالات  دوستان حاضر از کم و کیف روند این پیگیری پاسخ داده شد و البته پیشنهاداتی نیز در تسریع این پیشرفت مطرح گردید .  

 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل


 آدرس :کاشان - چهار راه آيت ا... کاشاني - ساختمان جهاد کشاورزي
تلفن :55451616-55452165-  دورنگار:55456414- 55441133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.