انتخاب برترین تشکل های مردم نهاد حوزه دفاع مقدس

در مراسمی تحت عنوان جشنواره انتخاب برترین تشکل های مردم نهاد حوزه دفاع مقدس در 21 بهمن سال جاری که در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس بر گزار گردید.

از بین 33 تشکل حوزه دفاع مقدس، کانون سنگر سازان بی سنگر فارس به عنوان تشکل برتر جشنواره برگزیده شد و از مدیران این مجموعه تقدیر بعمل آمد.

در این جلسه دکتر کوشکی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان طی سخنانی گفت: جهاد سازندگی استان فارس جزء پیشقراولان دفاع مقدس بود نقش اساسی در این عرصه ایفا نموده است. وی همچنین بر ضرورت انعکاس حماسه آفرینی های واحدهای حاضر در صحنه های دفاع مقدس تأکید کردند. لازم به ذکر است که کانون سنگر سازان بی سنگر فارس در امر تدوین دانشنامه دفاع مقدس و موزه ارائی با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همکاری تنگاتنگی دارد.

آخرین ویرایش در 23/11/1398

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگرسازان بی سنگر فارس

شماره های تماس:

071-3212226

09178578409

نمابر کانون سنگرسازان بی سنگر فارس:

071-32251698

نمابر سازمان جهاد کشاورزی استان فارس:

071-32293572

آدرس:

شیراز- ابتدای خیابان ارم- سازمان جهاد کشاورزی فارس- اتاق 113- کانون سنگرسازان بی سنگر فارس

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.