کارگاه یکروزه تکمیلی آموزشی تکثیر و پرورش زالوی طبی(کانون سنگرسازان بی سنگر استان کرمانشاه)

کارگاه یکروزه تکمیلی آموزشی تکثیر و پرورش زالوی طبی

این کارگاه توسط کانون سنگرسازان بی سنگر استان کرمانشاه با حضور فرزندان ایثارگر سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و کارکنان سازمان جهادکشاورزی در سالن همایش سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه برگزار گردید.

شایان ذکر است جناب آقای باجلانی از پرورش دهندگان زالوی طبی از استان کردستان شهرستان کامیاران مدرس کارگاه آموزشی پرورش زالو بودند.

انشاءالله بتوانیم در همین راستا منجر به افزایش اشتغال فرزندان ایثارگر سازمان جهاد کشاورزی و رونق اقتصادی گردیم.

 

اشتراک این مطلب

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.