جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان و آران و بیدگل

جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان و آران و بیدگل در روز پنجشنبه 11 مهرماه 98 با حضور اعضا و مهندس کافی زاده رییس جهاد کشاورزی کاشان در دفتر این کانون تشکیل گردید .

در این نشست موضوعاتی از جمله مسائل ذیل مطرح شد :

  • ارائه گزارش ارزیابی همایش ممتازین برگزارشده ازسوی این کانون در روزهای 26 و 27 شهریور98(ویژه فرزندان ممتاز دانش آموز و دانشجوی اعضای کانون کاشان)
  • تصمیم گیری جهت برنامه ریزی علمی فرهنگی برای سایر فرزندان دانش آموز و دانشجوی اعضای این کانون که کارنامه تحصیلی ارائه نموده اند .
  • ارائه گزارش پیشرفت روند پیگیری جمع آوری اطلاعات رزمندگان جهادگر اعزام شده از جهاد کاشان که تاکنون شناسایی نشده اند ...
  • ارائه گزارش پیشرفت زمین مشهد اردهال و پیگیری مجدانه  این موضوع از سوی آقای مهندس درستکار ، رئیس هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان ...
  • ارائه گزارشی از گردش مالی و بودجه بندی هزینه های کانون و غیره...

که پس از طرح این مباحث ، تبادل نظرهایی مختلف پیرامون عناوین مطروحه صورت پذیرفت و راههکارهای مفیدی نیز پیشنهاد گردید.

 

 

 

 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل


 آدرس :کاشان - چهار راه آيت ا... کاشاني - ساختمان جهاد کشاورزي
تلفن :55451616-55452165-  دورنگار:55456414- 55441133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.