جلسه شورای فرهنگی کانون سنگر سازان کاشان و آران بیدگل

جلسه شورای فرهنگی کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل  با حضور اعضای کمیته برگزاری همایش ممتازین  98 و  با هدف آسیب شناسی وبررسی زوایای مختلف و نقاط ضعف و قوت این همایش، ساعت16:30 روز سه شنبه 9 مهرماه 98 در دفتر کانون تشکیل گردید.

در این جلسه، سید حسین یداللهی؛ دبیر اجرایی کانون ضمن خوشامدگویی به اعضای حاضر، گزارش مختصری از روند اجرایی و مالی برگزاری همایش ممتازین اجراشده در روزهای 26و27 شهریور 98 در ساختمان جهادکشاورزی را ارائه داد.

در ادامه سید ابوالفضل سادات الحسینی به طور مشروح به اهداف برگزاری این مراسم ها  برای جوانان پرداخت و دفاع از فرهنگ ناب جهاد و ایثار و ممانعت از دلسردی ایثارگران و مردم را از جمله این اهداف دانست و در مجموع همایش برگزار شده را مطلوب ارزیابی نمود.

سپس راجی نیز گزارش کمی و کیفی، از حضور مدعوین وحضور پررنگ تر خانواده ها و پیشنهادات و اننتقاداتی که از سوی حاضرین عنوان گردیده بود را به جمع حاضر منعکس نمود.

مقصود نیز از انعکاس همایش در برخی خبرگزاری های شهرستان و سایتها از جمله سایت سنگرسازان بی سنگر خبر داد و سایر حاضرین نیز انتقادات و پیشنهاداتی را در این مورد بیان نمودند.

در پایان جلسه دکتر چیت سازیان نیز ضمن شرح پیرامون  ضعف و قوتهای این همایش، در جمع بندی جلسه به تصمیم گیری در رابطه با سایر دانش آموزان و دانشجویان با کارنامه کمتر از سقف معدل تعیین شده پرداخته، نظرات و پیشنهاداتی عنوان؛ و تصمیم گیری خاص این برنامه به جلسه دیگرموکول گردید.

 

 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل


 آدرس :کاشان - چهار راه آيت ا... کاشاني - ساختمان جهاد کشاورزي
تلفن :55451616-55452165-  دورنگار:55456414- 55441133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.