یادواره ایثار وجهاد " دیروز،امروز،فردا"

یادواره ایثار وجهاد " دیروز،امروز،فردا" سوم آذرماه ۱۴۰۱ با حضور جهادگران عرصه سازندگی و دفاع مقدس " دیروز" و جهادگران عرصه تولید و امنیت غذایی "امروز" برگزار شد.

به گزارش کانون سنگرسازان بی سنگر استان خراسان رضوی، در این مراسم از تعدادی از جهادگران تجلیل شد.

رونمایی از کتاب سال‌های افتخار" پیرامون شکل گیری جهادسازندگی نیشابور و نقش آفرینی جهادگران در دفاع مقدس با روایتگری جهادگر پیشکسوت آقای مهندس سید هاشم بنی هاشمی در شهرستان نیشابور از دیگر بخش های این یادواره بود. 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.