تجلیل از جانبازان و ایثارگران جهاد کاشان در دهه مبارک فجر

درسالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت همراهی ملت ایران از درخت تنومند انقلاب ، دردوازدهمین روز از بهمن و اولین روز از دهه فجر 99 ، جمعی ازمدیران ارشد شهرستان کاشان به میزبانی مدیریت جهادکشاورزی و کانون سنگر سازان کاشان ، ضمن پاسداشت مقام رفیع ایثار و شهادت و تجلیل از جانبازان و ایثارگران جهاداین شهرستان ، چهل و دومین سال این پیروزی را گرامی داشتند.

این مراسم با تلاوت آیات نورانی وحی  و سپس سرود جمهوری اسلامی آغاز گردید. مهندس مظلومی مدیر جهاد کشاورزی کاشان ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، از حضور امام جمعه، فرماندار  و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کاشان، خانواده معظم  شهدا  و جانبازان قدردانی نمود.

مهندس درستکار رئیس هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان و از جانبازان دوران دفاع مقدس نیز ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر ، با اشاره به عوامل مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و درگیری این انقلاب نوپا در آغاز پیروزی  با جنگ های درون مرزی و برون مرزی ، یاری حضرت حق ، پشتوانه ایمان و اراده مستحکم نیروهای مردمی در مقاومت برابر ابرقدرت های جهانی را مؤثرترین عامل سربلندی ایران اسلامی دردفاع هشت ساله ایران زمین دانست و در این اثنا به ذکر عملکرد های پشتیبانی مهندسی جنگ  جهاد و خاطراتی از دوران دفاع مقدس و پیشرفت های بدون اغماض در عرصه های مختلف  سیاسی ،نظامی، اقتصادی، علمی و پزشکی و ... کشور پهناور ایران  در دوران پس از جنگ پرداخت و یاد و خاطره فداکاری های تمامی ایثارگران دوره های پرفراز و نشیب ایران  را گرامی داشت.

پس از پخش کلیپی مستند از دوران دفاع مقدس ، آیت ا...سلیمانی امام جمعه شهرستان کاشان در جایگاه حاضر شده و طی سخنان کوتاهی پیرامون دلیر مردی های قبل و بعد از انقلاب مردم  ایران سخن گفت و در پایان با اهدای لوح تقدیر، از  14 تن از جانبازان جهاد دوران دفاع تجلیل بعمل آمد .صلوات بر محمد و آل محمد پایان بخش این مراسم بود .

 

 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.