دیدار نوروزی کانون سنگر سازان کاشان با آیت ا...سلیمانی امام جمعه شهرستان کاشان

مدیرعامل و دبیر اجرایی کانون سنگرسازان بی سنگر کاشان به همراه مدیر جهاد کشاورزی کاشان، شنبه ششم فروردین ماه سال 1401  با آیت ا... سلیمانی؛ نماینده ولی فقیه و امام جمعه این شهرستان در دفتر کار ایشان دیدار داشتند .

در این دیدار صمیمی که به منظور تبریک سال نو و همچنین تقدیم گزارش عملکرد 1400 کانون سنگر سازان و جهاد کشاورزی این شهرستان تدارک دیده شده بود ، پس از معرفی اعضای حاضر توسط  مهندس مظلومی مدیر جهاد کشاورزی کاشان ، حاضرین در جلسه نیز ضمن تبریک سال جدید ، به طور اجمالی به شرح  عملکرد واحد مربوطه خویش پرداختند . در ادامه امام جمعه ی محترم ،پس از استماع گزارش های ارائه شده، جمع حاضر را به جهت کسب رضایت خلق و کمک به  مردم ، به رهنمودهای مؤثری سفارش نمود. نماز جماعت ظهر و عصر به امامت آیت ا...سلیمانی پایان بخش این دیدار بود .

 

 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.