گزارش جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان

جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان در روز پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401 با حضور اعضای هیئت مدیره در دفتر این کانون تشکیل گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الهی  به بحث و بررسی  دستورات جلسه از پیش اعلام  شده به شرح ذیل  پرداخته شد .

1 – مسابقه رنگ خدا ؛  مسابقه قرآنی رنگ خدا ویژه ماه مبارک رمضان طبق سنوات گذشته طراحی و اجرا گردد.

2-سبد کالای نوروز 1402؛  مقرر گردید اعضای هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان مبلغ 36 میلیون تومان جهت تدارک سید کالای(  ارزاق )  ویژه نوروز 1402 به حساب این کانون واریز نمایند .

3-  تعین و تعریف بودجه 1402 ؛ مقرر گردید مدیرعامل محترم کانون سنگر سازان کاشان برنامه پیشنهادی بودجه 1402 را به هیئت مدیره ارائه نماید .

4- اعزام  راهیان نور ؛  مقرر شد  آقای صدوری پیشنهاد  اعزام به مناطق جنگی (راهیان نور) از سوی کانون سنگر سازان کاشان  را پیگیری نموده  و نتیجه را به کانون اعلام نماید.

5- ارائه گزارش سهام کانون در بورس توسط آقای درستکار رئیس هیئت مدیره کانون کاشان .

6- مقرر گردید اعضای هیئت مدیره پیشنهادات خود را در خصوص اعلام  موارد پیشنهادی برای سرمایه گذاری برای این کانون را اعلام نمایند .

 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.