جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان

جلسه هیئت مدیره کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان با حضور اکثریت اعضا و مدیر جهادکشاورزی کاشان در دفتر این کانون تشکیل گردید .

این جلسه با تلاوت آیاتی از کلام الهی آغاز گردید و با قرائت دستور کار جلسه توسط دبیر اجرایی کانون برای حاضرین ادامه یافت ، مهندس مظلومی؛ مدیر جهادکشاورزی این شهرستان، گزارشی از  روند پیگیری های محول شده به در سمت معاونت توسعه منابع سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان و همچنین امور حقوقی و امور ایثارگران این سازمان پیرامون مسائل مربوط به کانون سنگر سازان کاشان را برای حاضرین بیان نمود، سپس آقایان صدوری و درستکار در این زمینه پیشنهادات وراهکارهای خود را مطرح نموده و تصمیماتی نیز در این زمینه ارائه و مصوب گردید .

در این نشست مقرر گردید  تا با نصب تابلو مهمانسرای کانون سنگر سازان در مشهد اردهال، گام اولیه راه اندازی این مهمانسرا جهت رفاه حال شاغلین ، بازنشستگان و ایثارگران جهاد؛ اعم از خانواده های معظم شهدا،جانبازان و رزمندگان  و امورفرهنگی این کانون برداشته شود. در ادامه بحث پر مشغله همترازی فرماندهان و کسر سوابق جبهه رزمندگان جهادگر که موجبات مکدرشدن خاطر ایشان را ایجاد نموده است مطرح و مقررشد تا از طرق مختلف پیشنهادی پیگیری گردد. 

 

 

 

اشتراک این مطلب

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.