فراخوان مردمی ساخت کلیپ با محوریت پیام تشکیل جهاد سازندگی

کتابخانه و دفتر ترویج فرهنگ جهادی کانون سنگرسازان بی سنگر با همکاری مرکز مطالعات راهبری ژرفا اقدام به برگزاری مسابقه مردمی ساخت کلیپ با محوریت پیام حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی نموده است. 

 

جواد کاظم فرحزادی مسئول دفتر ترویج فرهنگ جهادی با بیان این مطلب افزود: علاقمندان می توانند در بخش های مستند، موشن گرافیک، مونولوگ، نماهنگ، انیمیشن و ... شرکت نمایند. برای این فراخوان ساخت کلیپ های حرفه ای مد نظر ما نیست و هر کس با هر توانی می تواند در این مسابقه شرکت نماید و آثار در بخش های مختلف با نگاه حرفه ای و آماتور بررسی خواهد شد. 

 

فرحزادی تصریح کرد: از بین آثار ارسالی به 3 نفر از برگزیدگان به ترتیب هدایای نقدی 50 میلیون ریالی، 40 میلیون ریالی و 30 میلیون ریالی تقدیم خواهدشد. 

وی در ادامه گفت: مهلت ارسال آثار 20 خرداد ماه 1401 می باشد و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به شماره ۰۹۹۲۴۲۹۸۷۷۰ (فضای مجازی) ارسال نمایند. همچنین در صورت داشتن هر نوع سوالی می توانند با شماره 02166506908 تماس حاصل نمایند. 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.