مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر: اگر نجات جامعه را می خواهیم باید تفکر جهادی داشته باشیم

مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر در سی امین جلسه فصلی شورای هماهنگی کانون سنگرسازان بی سنگر استان ها و شهرستان های ویژه گفت: ما قصد داشتیم پایان فروردین ماه این جلسه را برگزار کنیم، ولی متاسفانه به دلیل شرایط موجود در جامعه امکانپذیر نشد.

محمد صدوری افزود: بعد از 40 سال از تاسیس نهاد جهاد، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به همه توصیه می فرمایند اگر نجات جامعه را می خواهیم باید تفکر جهادی داشته باشیم که این باعث افتخار ماست که یک روزی از شاگردان مکتب جهادی بودیم و در جهاد سازندگی خدمت کردیم.

وی تصریح کرد: بر خود لازم می دانم از همکاری، سعه صدر و نگاه مثبت آقای مهندس طلایی معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی به مجموعه های ایثارگری به ویژه کانون تشکر کنم. انصافا ایشان و شخص وزیر محترم به مجموعه های ایثارگری نگاه مثبتی دارند و تلاش می کنند تا برخی از مشکلات ایثارگران را حل نمایند.

مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر افزود: مهندس طلایی به هر آنچه که در جلسه قبلی شورای فصلی تعهد کردند همچنان متعهد هستند ولی ما بایستی راهکاری پیدا کنیم تا بهتر بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

صدوری تصریح کرد: ما بایستی الان از این همه سعه صدر و همکاری آقایان خاوازی، طلایی و رضوی در جهت همراهی با کانون ها استفاده کنیم چرا که این توان همیشه وجود نخواهدداشت.

وی تاکید کرد: بجز یک یا دو کانون، سایر کانون ها هنوز نتوانسته اند مسئله مکان استقرار ثابتشان را حل کنند، هر چند برخی مکان های موقتی را در اختیار دارند، اما باید پیگیری کنید مکان استقرار ثابتتان را بگیرید، هر چند اگر نمی توانید خودتان سرمایه گذاری مستقیم کنید، با استفاده از مشارکت این مشکل را برطرف کنید.

صدوری با اشاره به مصوبه مجمع عمومی هیات امنای کانون سنگرسازان بی سنگر مبنی بر عضویت فرزندان فرماندهان جهادگر شهید در جمع هیات امنای کانون افزود: آقای رضوی علاوه بر اینکه مشاور وزیر جهاد کشاورزی و مدیر کل امور ایثارگران این وزارتخانه هستند، از اعضای هیئت امنای کانون سنگرسازان بی سنگر نیز محسوب می شوند که به ایشان خوش آمد می گوییم.

مدیرعامل کانون تاکید کرد: در این چند ساله آقای دکتر ترشیزی و هم آقای رضوی همکاری بسیار خوبی با کانون داشتند که امیدواریم با همراهی بیشتر این عزیزان، بتوانیم گام های موثرتری برای جامعه ایثارگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد برداریم.

وی گفت: در حال تدوین نهایی تفاهمنامه همکاری با اداره کل امور ایثارگران هستیم و ان شاء الله به زودی منعقد خواهد شد تا با الگوگیری از این تفاهمنامه بتوانید در استان ها با انجام امور تصدی گری ایثارگران خدمات بهتری را به این قشر ارائه کنیم.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.