پیام تسلیت کانون سنگرسازان بی سنگر به مناسبت درگذشت ام الشهید «کونیکو یامامورا» (سبا بابایی)

انالله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت ام الشهید «کونیکو یامامورا» (سبا بابایی) مادر شهید ژاپنی موجب تاثر و تالم جمع کثیری از جهادگران پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد گردید.
این مرحومه، در طول دوران دفاع مقدس در کنار ملت شریف و مقاوم ایران اسلامی ایستاد و فرزند شهیدش نشانه ای از این حق طلبی است.
ایشان به شهادت جمعی از فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی در ایام هشت ساله دفاع نقشی مثبت و سازنده برای تامین قطعات یدکی مورد نیاز ماشین آلات این نهاد مقدس از کشور ژاپن داشت و به خوبی اثبات کرد که ایستادگی در کنار حق و یاری مظلوم و مقابله با باطل مرز و بوم نمی شناسد و آزادگی و حریت محدود به مرزهای جغرافیایی نیست.
کانون سنگرسازان بی سنگر درگذشت این بانوی ایثارگر و مادر شهید را به حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بازماندگان و آحاد ملت شریف ایران به ویژه خانواده بزرگ سنگرسازان بی سنگر تسلیت عرض می نماید و از درگاه خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحومه خواستار است.
کانون سنگرسازان بی سنگر

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.