دیدار مدیرعامل و اعضای کارگروه فرهنگی، اجتماعی کانون سنگرسازان بی سنگر با جهادگر پیشکسوت حاج محمود توبا

ظهر روز چهارشنبه 5 بهمن 1401 مدیرعامل و جمعی از اعضای کارگروه فرهنگی، اجتماعی کانون سنگرسازان بی سنگر با حضور در منزل جهادگر پیشکسوت حاج محمود توبا با وی دیدار و گفتگو کردند.
این دیدار صمیمی پیرو تصمیم اخیر کارگروه فرهنگی و اجتماعی در دوره جدید هیأت مدیره، مبنی بر به جریان انداختن مجدد «برنامه های دیدار و اطلاع گیری از وضعیت اعضای کانون در مرکز»، و به منظور هم اندیشی و استفاده از ظرفیت های پیشکسوتانی چون حاج آقای توبا در برنامه ریزی و اجرای هر چه بهتر این برنامه و استمداد کمک به کارگروه صورت گرفت و تصمیمات خوبی در این نشست اتخاذ شد.
لازم به ذکر است جبران انقطاعی که تا حدی طی سال های اخیر بین کانون و برخی از اعضاء (به دلیل شرایط کرونا، گسترش ارتباطات مجازی و برخی مسائل دیگر) اتفاق افتاده، از اهداف کانون و کارگروه فرهنگی، اجتماعی در این زمینه است. که البته کانون در این باره تاکنون نیز برنامه های متنوعی را همچون برگزاری اردوی راهیان نور، اجلاسیه فرماندهان، برپایی هیأت شهدا و... طی سال جاری اجرایی نموده، لکن آنها را کافی نمی داند.
برقراری ارتباط فرد به فرد با اعضاء با 4 منظور: احوالپرسی، جلب مشارکت و ارتباط بیشتر، اطلاع یابی از وضعیت و کشف مشکلات احتمالی آنان و تکمیل و بروزرسانی اطلاعات، از اهداف کارگروه فرهنگی و اجتماعی در گام اول اقداماتش در این سرفصل است.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.