دکتر شم آبادی: ما در کانون مرکز معتقدیم باید با کانون استان ها تعاملاتی فراتر از قبل داشته باشیم

رییس هیات مدیره کانون سنگرسازان بی سنگر در سی و سومین جلسه فصلی شورای هماهنگی کانون های سنگرسازان بی سنگر کشور گفت: در دوره اخیر هیات مدیره دو کارگروه فرهنگی – اجتماعی با مسئولیت آقای دلگرم و کارگروه امور حقوقی و استان ها هم با مسئولیت اینجانب به صورت فعال در حال برنامه ریزی و ارائه خدمات هستند.
دکتر شم آبادی در ادامه افزود: ما در کانون مرکز معتقدیم باید با کانون استان ها تعاملاتی فراتر از قبل داشته باشیم. چند مصوبه هم داشتیم. یکی از آنها این است که اعضای هیات مدیره بایستی به استان ها سفر کنند و از نزدیک در جریان مشکلات و موانع آنها قرار بگیرند.
وی تصریح کرد: بحث منطقه بندی استان ها هم با این منطق انجام شد که با منطقه بندی استان ها، کارها را به صورت راحت تری پیگیری و اجرا کنیم. این از تجارب ارزشمند جهادسازندگی نیز هست. در آن زمان هم با منطقه بندی کارها به صورت اصولی تری پیش می رفت. با همین رویکرد، 4 منطقه تشکیل شد و بحمدالله این کار با موفقیت انجام شده است و در حال انجام فعالیت هستند و امیدواریم توان و نیروی این مناطق به کمک استان ها و کانون مرکز بیایند.
رییس هیات مدیره کانون در ادامه گفت: ما بایستی به سازمان ها و نهادها و ارگان های مختلف و در راس آنها وزارت جهاد کشاورزی برویم و در تعاملی دو طرفه بتوانیم به انجام وظایف بپردازیم.
شم آبادی با بیان اینکه ما از ابتدای دوره هیات مدیره فعلی به دنبال احقاق حقوق سنگرسازان بی سنگر هستیم افزود: از همه فرماندهانی که پیگیر اینگونه امور هستند می خواهیم که با محوریت اصلی کانون سنگرسازان بی سنگر به فعالیت بپردازند تا نتایج بهتر و منسجم تری بدست آوریم.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.