حضور معاون فرهنگی کانون سنگرسازان بی سنگر در آخرین جلسه ستاد برگزاری مراسم سی و چهارمین یادواره شهدای سنگرسازان بی سنگر استان های تهران و البرز

مهندس فتح الله نادعلی در دوازدهمین و آخرین جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای سنگرساز بی سنگر استان های تهران و البرز حضور یافت.

این جلسه روز یکشنبه 19 دی ماه 1400 در سالن اجتماعات مهدیه بهشت زهرا (س) با حضور اعضا برگزار گردید و در خصوص آخرین هماهنگی ها برای انجام با شکوه تر مراسم بحث و تبادل نظر گردید.

بنا بر این گزارش، کارگروه های مختلف گزارش کار خود را ارائه نموده و در پایان، برنامه برگزاری مورد تایید و تصویب نهایی قرار گرفت.

لازم به ذکر است که یادواره مذکور پنجشنبه 23 دی ماه 1400 از ساعت 9 صبح در سالن مهدیه بهشت زهرا برگزار خواهد شد.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.