جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت زنده یاد سردار جهادگر مهندس حاج مهدی ورشابی

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم بزرگداشت زنده یاد سردار جهادگر مهندس حاج مهدی ورشابی در کانون سنگرسازان بی سنگر برگزار شد.

در این جلسه که با حضور محمد صدوری مدیر عامل و سیدجواد میرشفیعیان معاون کانون سنگرسازان بی سنگر و زهرا شادلو سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی به منظور هماهنگی در خصوص مراسم مذکور( به تاریخ ۹ آذر ماه ۱۴۰۱ ) برگزار گردید، پیرامون موضوعاتی چون: فضا سازی محیط ، تبلیغات ( نصب بنر و پوستر) ، اطلاع رسانی، ارسال پیامک و پوشش خبری مراسم ، امور پشتیبانی و موارد مرتبط دیگر برنامه ریزی شد.

گفتنی است مراسم بزرگداشت سردار جهادگر«حاج مهدی ورشابی» فرمانده پشتیبانی و مهندسی رزمی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس مورخه ۹ آذر ماه ۱۴۰۱ در وزارت جهاد کشاورزی برگزار خواهد شد.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.