جلسه فصلی هماهنگی کانون های استان ها و شهرستان های ویژه برگزار خواهدشد

سی و دومین جلسه شورای هماهنگی کانون های سنگرسازان بی سنگر استان ها و شهرستان های ویژه برگزار خواهدشد. 

به گزارش سایت سنگرسازان بی سنگر؛ محمد صدوری مدیر عامل کانون سنگرسازان بی سنگر با اشاره به لزوم برگزاری جلسات شورای هماهنگی کانون های سنگرسازان بی سنگر سراسر کشور گفت: سی و دومین جلسه روز چهارشنبه 8 تیر ماه 1401 برگزار خواهدشد.

وی افزود: سعی شده است که این جلسات به صورت منظم و با حضور حداکثری مسئولین کانون های سراسر کشور برگزار گردد تا در راه انجام ماموریت ها هماهنگی های لازم برنامه ریزی گردد.

صدوری تصریح کرد: حضور مسئولین وزارت جهاد کشاورزی و شرکت های ایثارگری از دیگر بخش های این جلسه خواهد بود. 

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.