بازدید معاون توسعه روستایی و دبیر شورای عالی جهادسازندگی کشور از کانون سنگرسازان بی سنگر

دیدار و گفتگو با سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و دبیر شورای عالی جهادسازندگی کشور در کانون سنگرسازان بی سنگر


صبح روز 4شنبه 4 آبان 1401 جلسه شورای هماهنگی سه کانون سنگرسازان بی سنگر، جهادگران و بازنشستگان جهاد سازندگی با حضور سید امیرحسین مدنی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و دبیر شورای عالی جهادسازندگی، امور عشایر و توسعه روستایی کشور در محل کانون سنگرسازان بی سنگر تشکیل شد.
در این نشست که نزدیک به 3 ساعت به طول انجامید، علاوه بر پیشکسوتان عضو شورای هماهنگی سه کانون، جمعی از جوانان فعال و پژوهشگر در حوزه جهاد سازندگی نیز حضور داشتند.
در ابتدای جلسه جلیل بشارتی عضو حقیقی شورای عالی جهاد سازندگی و نماینده کانون جهادگران به بیان اهداف و سابقه شکل گیری این جلسات و معرفی حاضرین پرداخت. در ادامه نیز دیگر پیشکسوتان و جوانان حاضر در جلسه یک به یک به بیان نکات و دیدگاه های خود حول فعالیت های شورای عالی جهاد سازندگی و انتظاراتی که از آن می رود پرداختند و در انتها سیدامیرحسین مدنی توضیحاتی درباره روند و فعالیت های شورای عالی جهاد سازندگی ارائه داد.

 

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.