اردوی راهیان نور با محوریت بزرگداشت شهید عباس پورش همدانی برگزار شد

اردوی راهیان نور شمال غرب کانون سنگر سازان بی سنگر با حضور جوانان و پیشکسوتان جنگ جهاد در پنجشنبه و جمعه ،۲۲و۲۳ اردیبهشت برگزار شد.
در این اردو ضمن آشنایی جوانان با جهادسازندگی، حاضرین در اردو در مراسم ملی بزرگداشت شهید شاخص سال راهیان نور کشور،سردار جهادگر،شهید عباس پورش همدانی (فرمانده تیپ الغدیر پشتیبانی مهندسی جنگ جهاد همدان در دوران دفاع مقدس)شرکت کردند.

 

گزارش تصویری این اردو را مشاهده فرمایید.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.