استفاده نیم بها از مراکز تفریحی و استخر شهرداری تهران برای سنگرسازان بی سنگر

عضو محترم کانون سنگرسازان بی سنگر

با سلام و احترام؛

کانون سنگرسازان بی سنگر در راستای انجام مأموریت های محوله، پیرو هماهنگی با سازمان ورزش شهرداری تهران به توافقی به شرح ذیل رسیده است.

«علاوه بر خانواده شهداء و جانبازان و افراد وابسته، اعضای کانون سنگرسازان بی سنگر می توانند از 50 درصد تخفیف مراکز ورزشی شهرداری تهران استفاده نمایند». برای این منظور و در صورت تمایل مبلغ شارژ مورد نظر خود را با احتساب 9 درصد مالیات ارزش افزوده به شماره کارت     3236-1006-7270-5041 بنام کانون سنگرسازان بی سنگر واریز نمائید و 2 برابر مبلغ واریزی اعتبار جهت حضور در مراکز ورزشی شهرداری تهران را دریافت نمائید.

مبلغ کارتها از 1.000.000 تا 5.000.000 ریال بدون نام و برای یکسال دارای اعتبار میباشد.

سایر اطلاعات را در اینجا دریافت نمائید و یا با شماره 66507520 تماس حاصل فرمائید.

لیست مراکز ورزشی شهرداری در اینجا موجود است.

اشتراک این مطلب

نوشتن یک دیدگاه

مطمئن شوید که تمام اطلاعات مورد نیاز و فیلد های ستاره دار را پر کرده باشید. کد HTML مجاز نمیباشد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.