اداره کل امور ایثارگران

طی حکمی از سوی آقای محمدرضا طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی، آقای سیدحمزه رضوی به سمت «مدیر کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی» منصوب شد.

در این حکم آمده است:

«امید است در سایه توجهات الهی و اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و امید و با بسیج تمام امکانات و توانمندی های موجود، شاهد تلاش مضاعف اداره کل امور ایثارگران در خدمت رسانی صادقانه به خانواده بزرگ ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در ابعاد مادی و معنوی و ترویج بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در وزارت متبوع باشیم.»

 

لازم به ذکر است سیدحمزه رضوی فرزند سردار جهادگر شهید سیدمحمدتقی رضوی فرمانده پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد است.

سرپرست اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی منصوب شد

دوازدهمین همایش تاریخ شفاهی ایران به صورت مشترک از سوی انجمن تاریخ شفاهی ایران، دانشگاه اصفهان و اداره کل امور ایثارگران وزارت جهاد ‌کشاورزی برگزار می شود.

مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی گفت: وظیفه داریم در گام دوم انقلاب، فرهنگ و مدیریت جهادی را زنده نگه داریم و آن فرهنگ و هویت را به نسل جدید منتقل نمائیم.

پانزدهمین شماره نشریه الکترونیکی پل بزودی منتشر می گردد.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.